B. Larsson: kaip įsidarbinti EU institucijose

larrSpalio 13 d., ketvirtadienį, VDU mokslo ir studijų centre vyks Europos išorės veiksmų tarnybos (EIVT) Personalo direktoriaus Björno Larssono paskaita-diskusija „Galimybės ir perspektyvos: kaip įsidarbinti EU institucijose“.

Diskusiją ves prof. Algis Krupavičius. Diskusijoje su B. Larssonu taip pat dalyvaus LR Užsienio reikalų ministerijos Personalo departamento direktorius Ričardas Šlepavičius, Užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiems pavedimams Rita Kazragienė, LR Nuolatinės atstovybės ES Briuselyje ministras patarėjas Darius Vitkauskas.

Susitikimo metu dalyviai turės unikalią progą iš pirmų lūpų išgirsti apie ES diplomatinę tarnybą (EIVT), jos perspektyvas ir galimybes dirbti jai, taip pat atlikti praktiką, stažuotis. B. Larssonas papasakos, ką turi gebėti ir žinoti norintys dirbti ES diplomatinėje tarnyboje, kaip ruoštis atrankoms.

Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT) yra Europos Sąjungos diplomatinė tarnyba. Ji siekia, kad ES užsienio politika būtų nuoseklesnė ir veiksmingesnė ir kad dėl to didėtų Europos įtaka pasaulyje.

B. Larssono biografija
Daugiau apie EIVT

Daugiau apie įsidarbinimą ES
Daugiau apie praktiką EIVT
Daugiau apie praktiką ES