Tautos fondo stipendija

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas bendradarbiauja su Tautos fondo (Lithuanian National Foundation) atstovais. Jau kelinti metai VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentai sulaukia fondo paramos.  Tautos fondas yra kultūros bei švietimo labdaros organizacija, kurios vienas iš tikslų yra studentų tautinės savimonės ugdymas, integravimas į dabartinį technologinį ir vakarietišką pasaulį.

Tautos fondo globojamo Steponių stipendijos fondo valdytojai, įvertinę politikos mokslų magistrantūros studijų studentų veiklas, studijų rezultatus bei iniciatyvas, vardines stipendijas yra skyrę:

2023 m. Rugilei Špakauskaitei, Diplomatijos ir tarptautinių santykių 2 kurso studentė ir Eitautui Čurovui, Šiuolaikinės Europos politikos 2 kurso studentas.

2022 m. Gabijai Indreikaitei ir  Lailai Eidukevičiūtei, Diplomatijos ir tarptautinių santykių 2 kurso studentės

2021 m. Kristinai Vabinskaitei, Diplomatijos ir tarptautinių santykių 2 kurso studentė.

2020 m. Rimvydui Burbai, Diplomatijos ir tarptautinių santykių 2 kurso studentas.

2019 m. Andriui Cickevičiui, Leonidui Lipajevui, Šiuolaikinės Europos politikos 2 kurso studentams.

2018 m. Diplomatijos ir tarptautinių santykių 2 kurso studentei Samantai Fominovai ir Šiuolaikinės Europos politikos 2 kurso studentei Ingridai Ivinskaitei.

2017 m. stipendijos buvo skirtos Šiuolaikinės Europos programos magistrantei Gabrielei Markūnaitei ir Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantei Orintai Znojevaitei.

2016 m stipendija buvo skirta Šiuolaikinės Europos programos magistrantui Marijui Savickui.